Установы культуры Брагінскага раёна запрашаюць!. 21.by

Установы культуры Брагінскага раёна запрашаюць!

Размер текста:
A
A
A

Установы культуры Брагінскага раёна запрашаюць!

31 сакавіка

Дзіцячае аддзяленне Брагінскай
цэнтральнай раённай бібліятэкі

11.00 – дзіцячае свята “Запрашаем усіх чытаць, фантазіраваць, гуляць”.

Брагінскі раённы дом культуры

11.30 – для вас, дзеці: адкрыты майстар-клас па дэкаратыўна-прыкладным мастацтве “Мастацтва газетнай лазы”, “Скарбонка”, “Роспіс па дрэве”.

15.00 – дзень смеху “Юморина-2018”.

15.00-19.00 – работа гульнявой прыстаўкі Xboks 360, аэрахакей.

16.00 – мультфільм “Зверапой”.

18.00 – мастацкі фільм “Училка”.

20.00 – тэматычная дыскатэка “Я – у ролі…”, прысвечаная Дню тэатра.

Буркоўскі цэнтр культуры і вольнага часу

14.30 – конкурс “Вясёлыя прыпеўкі”.

Сцежаранскі сельскі клуб

15.00 – для вас, дзеці: адкрыты майстар-клас па дэкаратыўна-прыкладным мастацт- ве “Рабі, як я”.

Красненскі цэнтр культуры і вольнага часу

18.00 – тэнісны турнір “Хуткая ракетка”.

20.00 – тэматычная дыскатэка “Дзве родныя сёстры – Беларусь і Расія”, прысвечаная Дню яднання народаў Беларусі і Расіі.

Мікуліцкі сельскі клуб

20.00 – тэматычная дыскатэка “Свята ў нас – да нас Расія ідзе, свята ў іх – беларусы запрошаны…”, прысвечаная Дню яднан- ня народаў Беларусі і Расіі.

Вуглоўскі цэнтр культуры і вольнага часу

20.00 – тэматычная дыскатэка “Усюды разам – і ў шчасці, і ў горы”, прысвечаная Дню яднання народаў Беларусі і Расіі.

Малейкаўскі сельскі дом культуры

20.00 – тэматычная дыскатэка “З рускім народам лёс наш адзіны”, прысвечаная Дню яднання народаў Беларусі і Расіі.

Малажынскі цэнтр культуры і вольнага часу

20.00 – тэматычная дыскатэка “Выраслі мы ад адных каранёў”, прысвечаная Дню яднання народаў Беларусі і Расіі.

1 красавіка

Брагінскі раённы дом культуры

11.00-19.00 – работа гульнявой прыстаўкі Xboks 360, аэрахакей.

13.00 – тэматычная канцэртная праграма “Адна ў нас калыска – зялёны край, славянская зямля”, прысвечаная Дню яднання наро-даў Беларусі і Расіі.

16.00 – мультфільм “Заячая школа”.

18.00 – мастацкі фільм “Чужы заве”.

20.00 – тэматычная маладзёжная дыскатэка “Вясенні серпантын”.

Малейкаўскі сельскі дом культуры

12.00 – выстава дзіцячых малюнкаў “Вясёлы вернісаж”, прысвечаная Дню смеху.

Красненскі цэнтр культуры і вольнага часу

12.00 – конкурсна-гульнявая праграма “Падарожжа ў Хахатландыю”.

17.30 – музычная праграма “Творчасць без межаў”, прысвечаная Дню яднання народаў Беларусі і Расіі.

Мікуліцкі сельскі клуб

20.00 – забаўляльна-гульнявая праграма “У краіне вясёлых чалавечкаў”.

Камарынскі культурна-спартыўны цэнтр

15.00 – клубная сустрэча “Беларусь, Расія – адзін лёс, адна гісторыя”, прысвечаная Дню яднання народаў Беларусі і Расіі.

20.00 – вечар адпачынку “Няхай з усмешкай сябруе настрой”.

Сялецкі сельскі клуб-музей

17.30 – забаўляльна-пазнавальная праграма “Знакамітыя месцы Беларусі і Расіі”, прысвечаная Дню яднання народаў Беларусі і Расіі.

Асарэвіцкі дом народнай творчасці

18.00 – вечар смеху “Нам без жартаў – нікуды”.

Крыўчанскі сельскі дом культуры

18.30 – забаўляльна-пазнавальная праграма “Музыка без межаў”, прысвечаная Дню яднання народаў Беларусі і Расіі.

Сцежаранскі сельскі клуб

18.30 – адкрыты майстар-клас па дэкаратыўна-прыкладным мастацтве “Руская матрошка, беларуская скарбонка”, прысвечаная Дню яднання народаў Беларусі і Расіі.

Рыжкаўскі сельскі клуб

19.00 – забаўляльна-гульнявая праграма “Смеяться, право, не грешно”.

 
 
Чтобы разместить новость на сайте или в блоге скопируйте код:
На вашем ресурсе это будет выглядеть так
31 сакавіка Дзіцячае аддзяленне Брагінскай цэнтральнай раённай бібліятэкі 11.00 – дзіцячае свята “Запрашаем усіх чытаць, фантазіраваць, гуляць”. Брагінскі раённы...
 
 
 


Архив (Разное)

21.by в социальных сетях


© 2004-2018 21.by
Яндекс.Метрика