"Дынама" і "Днепр" прайгралі першыя матчы плей-оф Лігі Еўропы. 21.by

"Дынама" і "Днепр" прайгралі першыя матчы плей-оф Лігі Еўропы

20.08.2010 — Новости Спорта |

Як стала вядома "Народнай Волі" мінскае "Дынама" і магілёўскі "Днепр" прайгралі першыя матчы плей-оф Лігі Еўропы.Мінчане на выездзе саступілі бельгійскаму "Бруге" з лікам 1:2. У гасцей на шостай хвіліне вызначыўся Драгун. Гаспадары адыграліся на 71-й хвіліне з пенальці (Хуфкенс). Пераможны гол на 84-й хвіліне правёў Бандэль, паведамляе БелаПАН.

Магілёўскі "Днепр" таксама на выездзе моцна прайграў іспанскаму "Вільярэалу" з лікам 0:5 (Марчэна, 10, Касорла, 17, Валеро, 35, Кані, 45, Нілмар, 75).

Матчы ў адказ пройдуць 26 жніўня ў Мінску і Магілёве. Пераможцы пар выйдуць у групавы раунд Лігі Еўропы.

Як стала вядома "Народнай Волі" мінскае "Дынама" і магілёўскі "Днепр" прайгралі першыя матчы плей-оф Лігі Еўропы.