Информация в деталях для кореличчан про участковые избирательные комиссии по выборам депутатов Палаты представителей Национального собрания Республики Беларусь 7-го созыва. 21.by

Информация в деталях для кореличчан про участковые избирательные комиссии по выборам депутатов Палаты представителей Национального собрания Республики Беларусь 7-го созыва

06.10.2019 — Разное |  
Размер текста:
A
A
A

Источник материала:

Информация в деталях для кореличчан про участковые избирательные комиссии по выборам депутатов Палаты представителей Национального собрания Республики Беларусь 7-го созыва

КОРЕЛИЧСКИЙ РАЙОННЫЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

РЕШЕНИЕ
30 сентября 2019 г. № 539
г.п.Кореличи

Аб утварэнні ўчастковых выбарчых камісій
па выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў
Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь
сёмага склікання

У адпаведнасці з артыкуламі 34 і 35 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь, разгледзеўшы пратаколы сходаў працоўных калектываў, кіруючых органаў раённых грамадскіх аб’яднанняў, Камуністычнай партыі Беларусі, заявы грамадзян аб вылучэнні прадстаўнікоў у склад участковых выбарчых камісій па выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання Карэліцкі раённы выканаўчы камітэт РАШЫЎ:

1. Устанавіць наступны колькасны склад участковых выбарчых камісій па выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання:

✏ участак для галасавання № 41 – 13 чалавек;
✏ участак для галасавання № 42 – 13 чалавек;
✏ участак для галасавання № 43 – 5 чалавек;
✏ участак для галасавання № 44 – 15 чалавек;
✏ участак для галасавання № 45 – 15 чалавек;
✏ участак для галасавання № 46 – 11 чалавек;
✏ участак для галасавання № 47 – 11 чалавек;
✏ участак для галасавання № 48 – 11 чалавек;
✏ участак для галасавання № 49 – 11 чалавек;
✏ участак для галасавання № 50 – 11 чалавек;
✏ участак для галасавання № 51 – 13 чалавек;
✏ участак для галасавання № 52 – 15 чалавек;
✏ участак для галасавання № 53 – 5 чалавек;
✏ участак для галасавання № 54 – 11 чалавек;
✏ участак для галасавання № 55 – 13 чалавек;
✏ участак для галасавання № 56 – 15 чалавек;
✏ участак для галасавання № 57 – 15 чалавек;
✏ участак для галасавання № 58 – 13 чалавек.

2. Утварыць участковыя выбарчыя камісіі па выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання і абазначыць месца іх знаходжання згодна з дадаткам.

3. Склікаць першыя пасяджэнні ўчастковых выбарчых камісій па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання 2–3 кастрычніка 2019 года.

4. Упаўнаважыць прадстаўніка Карэліцкага раённага выканаўчага камітэта прадстаўляць інтарэсы Карэліцкага раённага выканаўчага камітэта ў судзе ў выпадку абскарджання сапраўднага рашэння ў судовым парадку.

5. Апублікаваць сапраўднае рашэнне ў газеце «Полымя» ў сямідзённы тэрмін з даты прыняцця.

Першы намеснік старшыні А.М.Коршун
Кіраўнік спраў С.Я.Трыбуць

Дадатак да рашэння
Карэліцкага раённага выканаўчага камітэта
30.09.2019 № 539


СКЛАД
участковых выбарчых камісій
участкаў для галасавання па выбарах дэпутатаў
Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання

✅ Участак для галасавання № 41

1. Арабей Наталія Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
2. Барыла Алена Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
3. Браніцкі Вікенцій Арсеньевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
4. Бурак Ігар Ігаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
5. Грамыка Святлана Мікалаеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міра».
6. Забродская Рэгіна Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Белая Русь».
7. Кохан Жанна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
8. Моніч Ніна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
9. Рахманковіч Людміла Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
10. Семіш Іван Паўлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
11. Саўко Наталля Аляксандраўна, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
12. Ждан Аксіння Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».
13. Чэбатарэвіч Віктар Міхайлавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа № 2 г.п.Карэлічы», тэлефон 7-21-74.

✅ Участак для галасавання № 42

1. Алфёрава Кацярына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
2. Біба Ала Паўлаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
3. Высоцкая Наталля Мікалаеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
4. Дарашэнка Іван Іванавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Белая Русь».
5. Даніўка Аляксандр Раманавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
6. Дораш Кацярына Анатольеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.
7. Семібратава Інэса Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
8. Наумовіч Дзіана Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
9. Салаўёва Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
10. Свірыд Ганна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
11. Сіўко Валянціна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
12. Шарэцкая Алена Пятроўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
13. Шарэцкі Андрэй Георгіевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 74-9-85.

✅ Участак для галасавання № 43

1. Бязмен Валянціна Рыгораўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
2. Кароль Тамара Аляксандраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
3. Скварада Данута Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Белая Русь».
4. Сакалова Наталля Сяргееўна, вылучана працоўным калектывам аддзялення рэабілітацыі ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца».
5. Шабан Анатолій Аркадзьевіч, вылучаны працоўным калектывам аддзялення хуткай і неадкладнай медыцынскай дапамогі ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца», тэлефон 74-8-43.

✅ Участак для галасавання № 44

1. Варановіч Анастасія Чаславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
2. Варановіч Яўгеній Сяргеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
3. Гавака Мікалай Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
4. Дзедуль Таццяна Вячаславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
5. Жук Вольга Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Беларускі дзіцячы фонд».
6. Кажамякіна Алена Вячаславаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
7. Кісель Сяргей Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
8. Кужалевіч Юрый Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
9. Лібоза Віктар Мікалаевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
10. Ложачнік Вольга Барысаўна, вылучана Карэліцкай раённай камуністычнай партыяй Беларусі.
11. Мазур Ларыса Андрэеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
12. Рахманька Таццяна Віктараўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры, інфармацыі, спорту і турызму.
13. Шэўка Наталля Георгіеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Белая Русь».
14. Шэўка Юлія Віктараўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».
15. Шэўка Валерый Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Красненскага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 74-2-71.

✅ Участак для галасавання № 45

1. Багель Людміла Аляксандраўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
2. Батура Алена Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
3. Бязмен Наталля Мікалаеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
4. Бязмен Таццяна Сяргееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
5. Казлоўскі Андрэй Уладзіміравіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».
6. Коўжуць Тэрэза Казіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай камуністычнай партыяй Беларусі.
7. Лапата Яўгеній Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
8. Лапата Вольга Міхайлаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
9. Лейка Аляксандр Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
10. Німяровіч Валянціна Віктараўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Беларускі дзіцячы фонд».
11. Фурс Валянціна Аляксандраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
12. Харошка Андрэй Віктаравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
13. Чубрык Таццяна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
14. Чубрык Валерый Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
15. Шульц Марыя Уладзіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры, інфармацыі, спорту і турызму.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Горнаруцкага фельчарска-акушэрскага пункта ўстановы аховы здароўя «Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца», тэлефон 7-14-92.

✅ Участак для галасавання № 46

1. Аляшкевіч Вольга Васільеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».
2. Аляшкевіч Яўгеній Ігаравіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
3. Бязняк Наталля Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
4. Гіз Алена Мікалаеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
5. Зусько Зоя Дзмітрыеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
6. Казарэз Уладзімір Вячаслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
7. Лось Людміла Міхайлаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры, інфармацыі, спорту і турызму.
8. Патук Рыта Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
9. Рытус Валерый Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
10. Чубрык Галіна Яўгеньеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
11. Чубрык Алена Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Баранавіцкая базавая школа», тэлефон 26-5-31.

✅ Участак для галасавання № 47

1. Бабко Ірына Яўгеньеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
2. Гіль Іна Лявонаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
3. Грэмяка Арцём Уладзіміравіч, вылучаны Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
4. Зайко Ігар Андрэевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».
5. Лагута Марына Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
6. Мордань Тамара Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
7. Пярэська Наталля Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
8. Савіна Алеся Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
9. Cвірыд Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
10. Чубрык Яўгеній Вячаслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
11. Шыш Жанна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні адміністрацыйнага будынка камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Племзавод Карэлічы», тэлефон 25-7-88.

✅ Участак для галасавання № 48

1. Ашманкевіч Марына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
2. Аляшкевіч Анатолій Фаміч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
3. Гіз Валянціна Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
4. Гіз Уладзімір Аркадзьевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
5. Казак Мікалай Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
6. Казак Святлана Вітальеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
7. Карсека Віталій Часлававіч, вылучаны Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
8. Курдун Галіна Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры, інфармацыі, спорту і турызму.
9. Маславіч Мікалай Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
10. Уласевіч Святлана Георгіеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Беларускі дзіцячы фонд».
11. Чубса Наталля Якаўлеўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Малюшыцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-пачатковая школа», тэлефон 37-3-49.

✅ Участак для галасавання № 49

1. Буляк Пётр Міхайлавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
2. Васілеўскі Мікалай Аляксеевіч, вылучаны Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
3. Волк Дзмітрый Мікалаевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
4. Захарчук Алена Канстанцінаўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
5. Кулак Таццяна Анатольеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Беларускі дзіцячы фонд».
6. Крывіцкая Кацярына Станіславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
7. Коўгар Васілій Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
8. Малейка Ганна Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
9. Пажарыцкая Ніна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
10. Сіроціна Ала Канстанцінаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры, інфармацыі, спорту і турызму.
11. Сіроціна Галіна Станіславаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Райцаўскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа», тэлефон 26-1-44.

✅ Участак для галасавання № 50

1. Абрамовіч Таццяна Мікалаеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
2. Аколаў Вячаслаў Карлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
3. Барысевіч Вольга Лук’янаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
4. Гаўрош Вольга Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
5. Лазарчык Таццяна Міхайлаўна, вылучана раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Белая Русь».
6. Ліхута Іван Антонавіч, вылучаны раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».
7. Мялешка Таццяна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
8. Мялешка Наталля Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
9. Пашкевіч Ірына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
10. Хадарожа Сяргей Тэадоравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
11. Харошка Іван Люцыянавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Варанчанскага сельскага клуба дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 27-4-66.

✅ Участак для галасавання №51

1. Гомза Аляксандр Уладзіміравіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Белая Русь».
2. Гомза Людміла Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
3. Зінчанка Галіна Мікалаеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
4. Каралько Людміла Міхайлаўна, вылучана працоўным калектывам малочнатаварнай фермы Альшаны камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Цырын-Агра».
5. Качкарык Святлана Міхайлаўна, вылучана працоўным калектывам дзяржаўнай установы адукацыі «Цырынскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа».
6. Лазарчык Галіна Паўлаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
7. Лазарчык Леанід Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
8. Лежань Генадзій Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
9. Мохань Жанна Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
10. Мулярчык Галіна Мікалаеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
11. Наумовіч Зінаіда Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры, інфармацыі, спорту і турызму.
12. Хілевіч Алена Анатольеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Беларускі дзіцячы фонд».
13. Шаламан Вольга Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні адміністрацыйнага будынка Цырынскага сельскага выканаўчага камітэта, тэлефон 75-1-53.

✅ Участак для галасавання № 52

1. Бусько Валянціна Васільеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры, інфармацыі, спорту і турызму.
2. Гурскі Аляксандр Віктаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
3. Жук Надзея Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
4. Кадлубай Наталля Леанідаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
5. Каржак Сяргей Адамавіч, вылучаны Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
6. Кізік Наталля Пятроўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
7. Мурашкевіч Алена Пятроўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
8. Мойжык Валянцін Іванавіч, вылучаны працоўным калектывам дзяржаўнай установы адукацыі «Яслі-сад г.п.Мір».
9. Печанко Вера Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
10. Пузырэвіч Таццяна Казіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
11. Скок Таццяна Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.
12. Ханько Аляксандр Дзмітрыевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
13. Хіневіч Людміла Платонаўна, вылучана працоўным калектывам установы адукацыі «Мірскі дзяржаўны мастацкі прафесійна-тэхнічны коледж».
14. Часновіч Генадзій Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
15. Шумава Людміла Мікалаеўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Мірскага гарадскога Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 23-8-85.

✅ Участак для галасавання № 53

1. Варановіч Аляксандр Вячаслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
2. Маркевіч Лявонцій Аляксандравіч, вылучаны Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
3. Панкрат Святлана Георгіеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
4. Шарсцюк Кацярына Паўлаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
5. Кот Зоя Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Мірскай гарадской бальніцы, тэлефон 23-4-03.

✅ Участак для галасавання № 54

1. Аляшкевіч Уладзімір Мікалаевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
2. Бухавец Галіна Мікалаеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
3. Бухавец Уладзімір Іванавіч, вылучаны працоўным калектывам дзяржаўнага прадпрыемства «Птушкафабрыка «Чырвонаармейская».
4. Гайдук Рыта Яўгеньеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
5. Касцюк Ірына Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
6. Манюк Ганна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
7. Пятровіч Людміла Лявонцьеўна, вылучана працоўным калектывам установы адукацыі «Яслі-сад г.п.Мір».
8. Пятровіч Марына Яўгенаўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Беларускі дзіцячы фонд».
9. Пятрушка Тамара Васільеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
10. Ходар Вячаслаў Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
11. Чашок Ганна Яўгеньеўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі «Аюцавічская базавая школа», тэлефон 75-6-83.

✅ Участак для галасавання № 55

1. Аляшкевіч Анатолій Канстанцінавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
2. Арабей Міхаіл Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамазян.
3. Бразоўская Любоў Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
4. Кавалеўская Людміла Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры, інфармацыі, спорту і турызму.
5. Кісцень Віктар Мікалаевіч, вылучаны сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву Ярэміцкага лясніцтва.
6. Кузьміч Мікалай Мікалаевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Белая Русь».
7. Мазур Вячаслаў Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
8. Мокат Ларыса Рыгораўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
9. Мокат Таіса Аляксандраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Беларускі дзіцячы фонд».
10. Нос Галіна Канстанцінаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
11. Паляшчук Вера Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
12. Пляскач Любоў Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
13. Падалянчык Валянціна Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Ярэміцкага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 24-7-97.

✅ Участак для галасавання № 56

1. Абламейка Святлана Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры, інфармацыі, спорту і турызму.
2. Булдык Ігар Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
3. Дука Святлана Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
4. Звонка Таццяна Пятроўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Беларускі дзіцячы фонд».
5. Крывіцкі Мікалай Леанідавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».
6. Ламанос Валянціна Карнееўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
7. Макарэвіч Людміла Вітальеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
8. Малышчык Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
9. Полагава Наталія Сяргееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
10. Рамановіч Аляксандр Аркадзьевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
11. Русецкая Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
12. Сайлевіч Галіна Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
13. Сяляўка Галіна Яўгеньеўна, вылучана Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
14. Скачкова Ніна Рыгораўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.
15. Хіневіч Надзея Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Жухавіцкага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 32-3-01.

✅ Участак для галасавання № 57

1. Арцюх Тамара Ігараўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб’яднання «Беларускі Саюз жанчын».
2. Глебовіч Аляксандр Дзмітрыевіч, вылучаны Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
3. Донь Надзея Яўгеньеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
4. Жывень Дзмітрый Мікалаевіч, вылучаны працоўным калектывам вытворчага ўчастка № 1 дзяржаўнага прадпрыемства «Лукі-Агра».
5. Капіца Алена Уладзіміраўна, вылучана працоўным калектывам малочнатаварнай фермы дзяржаўнага прадпрыемства «Лукі-Агра».
6. Крапіўніцкая Ала Аляксандраўна, вылучана працоўным калектывам дзяржаўнай установы адукацыі «Лукская сярэдняя школа».
7. Манько Таццяна Мікалаеўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Беларускі дзіцячы фонд».
8. Мацяс Аліна Сяргееўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».
9. Непагода Віктар Мікалаевіч, вылучаны працоўным калектывам мехмайстэрні дзяржаўнага прадпрыемства «Лукі-Агра».
10. Ракач Таццяна Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
11. Сенюта Таццяна Васільеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.
12. Хіневіч Таццяна Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
13. Чарняк Ірына Леанідаўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
14. Шушкевіч Юрый Васільевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
15. Ялак Святлана Дзмітрыеўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Белая Русь».

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Лукскага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 7-16-18.

✅ Участак для галасавання № 58

1. Башко Іна Аляксандраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры, інфармацыі, спорту і турызму.
2. Боўшыс Тамара Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
3. Гісь Ірына Мар’янаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.
4. Дубкова Ірына Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкім раённым аддзяленнем грамадскага аб’яднання «Беларускі фонд Міру».
5. Дубкова Наталля Іванаўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання «Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі».
6. Жук Фёдар Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
7. Кергет Валянціна Уладзіміраўна, вылучана Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.
8. Кергет Мікалай Іванавіч, вылучаны Карэліцкай раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
9. Машчонскі Сямён Міхайлавіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання «Белая Русь».
10. Маскалік Надзея Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
11. Ракач Мікалай Мікалаевіч, вылучаны Карэліцкай раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
12. Сас Аляксандр Паўлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
13. Ясюля Наталля Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Турэцкага Дома культуры дзяржаўнай установы «Карэліцкі раённы Цэнтр культуры і народнай творчасці», тэлефон 34-2-11.

 
 
Чтобы разместить новость на сайте или в блоге скопируйте код:
На вашем ресурсе это будет выглядеть так
КОРЕЛИЧСКИЙ РАЙОННЫЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ РЕШЕНИЕ 30 сентября 2019 г. № 539 г.п.Кореличи Аб утварэнні ўчастковых выбарчых камісій па выбарах дэпутатаў
 
 
 

РЕКЛАМА

Архив (Разное)

РЕКЛАМА


Яндекс.Метрика